У п’ятницю, 5 червня, діти нашої парафії приступили до Святої Тайни Покаяння.
Перед сповіддю настоятель собору протоієрей Іван Галушка разом із дітьми помолився та провів духовну науку, під час якої пояснив значення Святих Тайн Церкви й коротко розповів про кожну з них.
Відтак отець Іван запросив дітей подякувати своїм батькам і попросити в них прощення. Після цього кожна дитина приступила до Святої Сповіді та виконала призначену покуту.
Отець також нагадав, що в нашій східній традиції вірні приймають Святу Тайну Євхаристії вже від часу Хрещення, тому для більшості дітей це не буде перше Святе Причастя. Завтра ж, очистивши свої душі через Покаяння, вони з чистим серцем приступлять до Пречистих Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа.



















