Урочисте завершення навчального року

У понеділок, 22 червня, в ольштинському  храмі відбулося урочисте свято з нагоди завершення навчального року в Міжшкільному пункті навчання української мови. Ця подія стала прекрасним підсумком місяців наполегливої праці, а також глибоким духовним і культурним переживанням для всієї громади.

Святкування розпочалося з надзвичайно зворушливого та символічного моменту. Випускники восьмого класу увійшли під традиційними вишитими рушниками, які над їхніми головами гордо тримали батьки.

Після цього символічного початку отець-парох Іван Галушка відслужив Молебень до Богородиці. Опісля розпочалася урочиста лінійка за участі директорки Початкової школи №2 Івони Ясінської, вчителів, батьків та учнів усіх класів. Особливо зворушливою миттю стало офіційне прощання з восьмикласниками, які завершують цей етап свого навчання. Для них звучали найтепліші слова та щирі побажання від молодших школярів.

Окрасою свята став виступ дитячого ансамблю «Сузір’ячко». Молоді виконавці своїми піснями та неймовірною енергетикою захопили всіх присутніх.

На завершення офіційної частини директорка пані Івона Ясінська вручила всім учням довідки про участь в уроках української мови та греко-католицької релігії.

Усім учням, а особливо випускникам, бажаємо безпечних, сповнених пригод канікул та великих успіхів на новому життєвому шляху.

Foto: Zbigniew Piszczako

Przeczytaj także / Читайте також