Strona internetowa parafii w Olsztynie

strona_par_olsztyn14 sierpnia 2013 wznowiono działalność strony internetowej parafii Pokrowy Matki Bożej w Olsztynie. Adres strony: www.cerkiew.olsztyn.pl. Strona sukcesywnie będzie uzupełniania informacjami z życia parafii. W najbliższym czasie dodane będą informacje w dziale historia parafii, obrzędy i inne działy. Jest to wstępny projekt graficzny strony, jaki wykonał pan Mirosław Szul, nasz parafianin, on także zajmuje się stroną w aspekcie techniczno-administracyjnym serwisu. Mamy nadzieję, że nasza strona będzie dobrym źródłem informacji o życiu naszej wspólnoty.

Redakcja serwisu Parafii Olsztyn

Przeczytaj także / Читайте також

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.