PACZKA NA UKRAINĘ

Polska-UkrainaW minionym tygodniu w naszej parafii rozpoczęto akcję “PACZKA DLA UKRAINY”. We współpracy z Caritas UKGK na Ukrainie koordynujemy wysyłkę paczek dla najbardziej potrzebujących rodzin. Od rozpoczęcia akcji z naszej parafii wysłano ok. 100 paczek. Wszystkich chętnych do udzielenia pomocy rodzinom na Ukrainie prosimy o kontakt z p. Ewą Łoś albo p. Michałem Kajdą (mkajda89@gmail.com). Adresy do rodzin można także otrzymać po wieczornym nabożeństwie w cerkwi w Olsztynie (ul. Lubelska 12) Wszystkim darczyńcom składamy gorące podziękowania za okazane wsparcie.

 

Przeczytaj także / Читайте також

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.