PACZKA NA UKRAINĘ

Polska-UkrainaW minionym tygodniu w naszej parafii rozpoczęto akcję “PACZKA DLA UKRAINY”. We współpracy z Caritas UKGK na Ukrainie koordynujemy wysyłkę paczek dla najbardziej potrzebujących rodzin. Od rozpoczęcia akcji z naszej parafii wysłano ok. 100 paczek. Wszystkich chętnych do udzielenia pomocy rodzinom na Ukrainie prosimy o kontakt z p. Ewą Łoś albo p. Michałem Kajdą (mkajda89@gmail.com). Adresy do rodzin można także otrzymać po wieczornym nabożeństwie w cerkwi w Olsztynie (ul. Lubelska 12) Wszystkim darczyńcom składamy gorące podziękowania za okazane wsparcie.

 

Przeczytaj także / Читайте також

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.