АРХИЄПАРХІЯЛЬНИЙ КОНКУРС БІБЛІЙНОГО ЗНАННЯ

Nasi uczniowie kl. VII, II i III Gimnazjum:  Anna Jarmoła, Julia Bełej, Julia Doskocz, Julian Hałuszka i Mateusz Derbin wzięli udział w Archidiecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej NT.: Ewangelia wg św. Marka. Konkurs odbył się w Górowie Ił. 24.02.2018 r.  Do pierwszej dziesiątki zakwalifikowała się trójka naszych uczniów, z których Julia Doskocz zajęła 4 miejsce. Uczniów przygotowała s. Oksana Zofia Waszczur.

24 лютого 2018 р. в Гурові Іл. відбувся Архиєпархіяльний конкурс бібдійного знання на тему: Євангеоіє від Марка, в якому взяли участь наші учні: Анна Ярмола, Юлія Белей, Юлія Доскоч, Юліян Галушка і Матей Дербін. На 50 учасників до першої десятки увійшло троє з нашої парафії, а Юлія Доскоч завоювала 4 місце. Учнів підготувала с. Оксана-Софія Ващур.

Przeczytaj także / Читайте також

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.