Протягом цілого тижня в нашому катедральному соборі тривають моління перед копією чудотворної Ярославської ікони Божої Матері «Милосердя Двері». Щодня звершується акафіст до Пресвятої Богородиці, Божественна Літургія та молебень, а також кожний вірний має можливість на особисту молитву перед іконою.
Сьогодні в празник святих великих царів і рівноапостольних Константина та Олени. У цей день отець Іван звершив акафіст до Пресвятої Богородиці, а жінки з Марійської дружини провадили спільну молитву до Божої Матері. Згодом владика Аркадій разом з отцем Іваном відслужили Божественну Літургію та молебень.
Під час проповіді було зачитано Декаду місійності.









