Чверть століття священничого служіння

Сьогодні протоієрей Іван Галушка, відзначає 25-ту річницю ієрейських свячень.

25 років тому, 2 червня 2001 року, з рук Преосвщенного Володимира (Ющака), єпископа Вроцлавсько-Гданського, у Церкві св. Юрія у Моронзі, Святе Таїнство Священства прийняв Всесвітліший протоієрей Іван Галушка —нинішній настоятель катедрального собору Покрову Пресвятої Богородиці в Ольштині та протосинкел Ольштинсько-Гданської єпархії. Наступного дня, 3 червня 2001 року, у своїй рідній парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Пасленку отець Іван звершив свою приміційну Божественну Літургію. Від ієрейських свячень він душпастирював у 14 парафіях Підкарпаття та Вармінсько-Мазурського воєводства, був членом церковних комісій і рад, а також директором «Карітас». Протягом цих років відновлював і прикрашав храми, дбав про розпис святинь, будував, організовував парафіяльне та церковне життя, плекаючи красу східної духовної традиції. Усе це є не лише видимим плодом праці на землі, але й тихим свідченням служіння, записаним перед Божим престолом.

Із молитвою та вдячністю Богові вітаємо о. Івана з цим величним ювілеєм і дякуємо Господеві за дар його ієрейського служіння. Нехай Господь, Який покликав Вас до священичого служіння, і надалі укріпляє у благодаті Святого Духа, дарує мир серцю, кріпость у служінні та радість при Христовім престолі. На многії i благії літа, всесвітліший протоієрею Іване!

(Запрошуємо разом переглянути світлини з ієрейських свячень, приміційної Божественної Літургії та 25 років священичого служіння о.Івана.)

Przeczytaj także / Читайте також