У нашій парафії діти урочисто приступили до Святого Причастя. Святкову Божественну Літургію очолив владика Аркадій у співслужінні священників.
Цього року до урочистості приступило вісім дітей. Під час богослужіння вони відреклися сатани, з’єдналися з Христом та пообіцяли вірність Богові й Його Святій Церкві.
Цього дня ми також святкували 25-ліття ієрейської хіротонії протоієрея Івана Галушки. З цієї нагоди отець Іван був удостоєний грамот від владики Аркадія та Його Святості Святослава.

































